04.05.2017 | 10:02

Служба зайнятості завжди допомагає активним та цілеспрямованим людям у відкритті власної справи. Виявити в собі якості бізнесмена допоможе профдіагностичне тестування в центрах зайнятості. Зробити розрахунки до бізнес-плану та урахувати всі можливості та форс-мажори майбутнього бізнесу можна на курсах з підприємницької діяльності в сфері малого бізнесу. Захистити свій бізнес-план та отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Але нажаль розміри одноразової виплати обмежені. І деякі підприємці отримують кредити для власної справи, що не завжди дає змогу швидко отримати прибутки від бізнесу.

У цьому разі можуть позитивно вплинути будь-які безвідсоткові допомоги та гранти!

3 травня 2017 року в Білгород-Дністровському центрі зайнятості пройшов семінар для безробітних та вже працюючих бізнесменів за участю представників Благодійного Фонду «Карітас Одеса УГКЦ», які презентували свій проект «Тривалий економічний підйом для миру» (ТЕПМ), який сприяє працевлаштуванню та підприємницькій діяльності ВПО та місцевого населення, а також надання індивідуальних фінансових грантів на організацію та розширення вже існуючого бізнесу.

Запрошені мали змогу отримати інформацію про умови участі в проекті, можливості проходження курсів та участі в конкурсі на отримання грантів. Цей проект щойно стартував, маємо надію на тісну співпрацю, що дасть змогу побачити нових підприємців та отримати нові робочі місця від розширення вже існуючого бізнесу.