15.02.2019 | 14:02

15 лютого 2019 року, у рамках робочого візиту до Одеської області, в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко відвідав Одеський міський центр зайнятості.

Директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко та директор Одеського міського центру зайнятості Тетяна Канава презентували перші результати впровадження новацій у сфері зайнятості, які розширюють зміст та підвищують якість соціальних послуг.

Одеська область має досить високі досягнення у впроваджені нових підходів зайнятості.

 Сергій Гаценко відмітив: “Ми розуміємо потребу роботодавців та шукачів роботи, впроваджуємо новації в роботу служби та популяризуємо їх. Так створений відділ рекрутінгу, запроваджено в роботу кар'єрних радників та реєстраторів, активно використовуються он-лайн сервіси”.

За словами Тетяни Канави, 80% шукачів роботи Одеського міського центру зайнятості реєструються он-лайн на веб-сайті державної служби зайнятості, роботодавці та шукачі роботи активно створюють персональні кабінети, молодь проходить тестування. Все це дає хороші результати, залучає до служби зайнятості нових клієнтів та підвищує довіру до роботи центрів.

Валерій Ярошенко поспілкувався з роботодавцями, безробітними, працівниками центру зайнятості та взяв участь у психологічному тренінгу, який проводила для шукачів роботи психолог Катерина Філіпова. 

“Ми зобов'язані впливати на процеси локальних ринків праці. Не роблячи певних змін, ми не зможемо рухатись вперед. Тому, в роботі служби запроваджується інститут кар'єрних радників та індивідуальний підхід до кожного. Така робота дає суттєвий результат і користь для суспільства”, - зазначив Валерій Ярошенко під час проведення наради з працівниками Одеського обласного та міського центрів зайнятості, директором ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ», директорами філій і базових центрів зайнятості Одеського обласного центру зайнятості.

Спілкуючись з учасниками наради Валерій Ярошенко підкреслив: “Соціальна стабільність залежить від того є робота чи ні. Робота в Україні є. Ми рухаємось у правильному напрямку”.