оп
22.03.2019 | 10:10

Сьогодні в Одеському міському ЦЗ насичений подіями день. Відбулася робоча зустріч керівництва Одеського міського ЦЗ з директором з персоналу ПАТ "Стальканат" Наталею Юргановою. Проводячи екскурсію виробничими цехами, вона розповіла, що завдяки модернізації виробництва, підприємство вже більше десяти років є активним учасником на Європейському ринку. Наразі на заводі працює понад 1,1 тис. осіб, мінімальний розмір заробітної праці 11 тис. грн. (для учнів). Наталя наголосила на постійному удосконаленні роботи з персоналом, підвищенні мотивації до праці та впровадженні нових форм наставництва. Під час візиту обговорені шляхи співпраці між службою зайнятості та ПАТ «Стальканат» щодо задоволення кадрових питань підприємства.

Згодом відбулася робоча зустріч директора Тетяни Канави із заступником начальника Центрального об’єднаного управління ПФУ м.Одеси Наталею Вєчкановою, підписання Угоди про співробітництво та обговорення напрямку співпраці. Зокрема, в Одеському міському ЦЗ створене віддалене робоче місце для спеціаліста ПФУ, який оперативно надає консультації клієнтам служби зайнятості з питань, що відносяться до компетенції пенсійного фонду. А також бере участь у проведенні семінарів для безробітних з питань страхового стажу і соціальних виплат та з майбутніми молодими підприємцями щодо виплати заробітної плати працівникам та надання звітності до ПФУ.

Також, на зустрічах обговорювались питання щодо укомплектування вакансій, організації семінарів для співробітників, створення та впровадження спільних проектів для підтримання конкурентоспроможності шукачів роботи, участь у ярмарках вакансій.