08.05.2023 | 10:00

Ви перебуваєте на території бойових дій або тимчасово окупованій території

Ви перебуваєте на безпечній території в Україні

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

1. Здійсніть онлайн-реєстрацію через 

2. Якщо на час подання заяви про надання (поновлення) статусу безробітного або призначення (поновлення) виплати допомоги по безробіттю ви є внутрішньо переміщеною особою або особою, яка перебуває на територіях, на яких ведуться бойові дії, у якої не розірвані трудові відносини (крім осіб, які були керівниками підприємств, установ, організацій всіх форм власності, а також особами, які обіймають виборні посади) така особа має право припинити такий трудовий договір в односторонньому порядку, подавши безпосередньо до обраного вами центру зайнятості заяву на ім'я роботодавця про припинення трудового договору. Завантажити заяву можна тут:

1. Здійсніть онлайн-реєстрацію через  Ви  також можете обрати на мапі чи в переліку зручний для відвідування центр зайнятості.

2. Підготуйте перелік необхідних документів. З ним можна ознайомитись тут.

3. Співпрацюйте з Вашим кар'єрним радником щодо пошуку роботи або здобуття нової професії, спеціальності чи навичок.

 

 

 

СТАТУС БЕЗРОБІТНОГО НАБУВАЄТЬСЯ В УСТАНОВЛЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПОРЯДКУ

✔ У разі бажання припинити статус Ви можете подати заяву через   Ви також можете звернутись особисто до центру зайнятості. Після подання заяви реєстрація в службі зайнятості припиняється.     

ВИ ВИЇХАЛИ ЗА КОРДОН

1. Зареєстрованому безробітному необхідно обов'язково зв’язатись із Вашим кар’єрним радником та повідомити про  перебування за кордоном або намір виїхати.   У разі перебування зареєстрованого безробітного у період реєстрації за межами України одноразово понад 14 календарних днів або сукупно понад 60 календарних днів протягом року (крім документально підтверджених випадків, пов'язаних з виїздом зареєстрованого безробітного за кордон на лікування (у тому числі членів його сім'ї) або у зв'язку із смертю близьких родичів, нещасним випадком, що стався за кордоном із зареєстрованим безробітним або членами його сім'ї, відсутністю транспортного сполучення та можливості поверненняв Україну у зв'язку з карантином, надзвичайною ситуацією, надзвичайним станом або іншими обмежувальними заходами, що введені країною або транспортною компанією) реєстрація припиняється.   

2.  Щоб припинити реєстрацію в Державні службі зайнятості, Вам необхідно заповнити форму онлайн через  Після подання заяви реєстрація в службі зайнятості припиняється автоматично. 

3. В разі повернення в Україну Ви зможете звернутися до служби зайнятості для отримання послуг відповідно до чинного законодавства.

Наші інформаційні канали в соцмережах:    

"Гаряча лінія" Державної служби зайнятості: +380938345700, +380990385889, +380974615136.

Онлайн-підтримка через наш чат-бот в  або Facebook Messenger  

     Реєстрація у службі зайнятості онлайн

     Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину

 


     Права та обов’язки зареєстрованих безробітних


    Правила взаємодії безробітних із центром зайнятості у період карантину


    Про затвердження Порядку реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу


    Порядок надання допомоги по безробіттю