07.04.2021 | 13:52

Що таке успішне працевлаштування? Так само, як усі бажають знайти справжнє кохання, так і всі хочуть знайти роботу своєї мрії. Якщо справа по душі – людина живе наповненим життям, в неї є цілі і прагнення.

Коли відбувається тісна та наполеглива співпраця між фахівцем та шукачем роботи, наслідком завжди є позитивний результат. Тетяна К. активно шукала роботу за сприяння Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості -  склала позитивне резюме, приймала участь у семінарах, займалася усіма формами та методами пошуку роботи. І ось нарешті, кар’єрним радником була направлена на співбесіду до керівника сільської ради Лиманської об’єднаної територіальної громади. Тут відкрилась вакансія бухгалтера і Тетяні вона була запропонована.. Це  досить відповідальна робота, кандидату на посаду потрібно мати  тверду вдачу, світлий розум і  відповідні освіту та знання. Незважаючи на віддаленість місця роботи, дівчина успішно пройшла співбесіду та була працевлаштована. 

«Можна сказати з упевненістю -  успіх залежить від бажання працювати та ще  від особистої вдачі. Це моє, дійсно. А ще від мотивації до праці та вміння приймати відповідні рішення. Ось це я отримала в службі зайнятості, за що щиро вдячна їй», - ділиться Тетяна.