11.07.2019 | 15:55

Літо - час мріяти, що всі теплі та сонячні дні будуть наповнені цікавими та незабутніми подіями та враженнями. І це літо не стало винятком.

10 липня 2019 року Центром зайнятості Суворовського району м. Одеса в ДЦ «Молода гвардія» було організовано інтерактивний захід для дітей середнього шкільного віку, які відпочивають в  оздоровчому закладі.

Метою заходу стало виявлення нахилів у дітей, щодо професійного майбутнього та допомога підростаючому поколінню пізнати світ професій.      

У невимушеній обстановці гри спеціаліст Центру зайнятості Анастасія Ксенжук ознайомила дітей з різними професіями, їх змістом та затребуваністю на території Одещини. Також школярі розглянули Атлас нових професій України, після чого відбувся конкурс малюнків на асфальті «Професія моєї мрії».

Виявилося, що найбільшу зацікавленість у дітей викликають такі професії як льотчик, слюсар-автомеханік, модельєр, лікар, моряк, художник, ветеринар, патрульний поліцейський тощо.

Діти із натхненням поринули у фантастичний світ уяви. Через малюнки школярі змогли передати усі свої почуття, мрії, бажання щодо вибору майбутньої професії. Наші діти продемонстрували, що вони мають надзвичайну фантазію та уяву, які було втілено в їх малюнках.

Під час спілкування діти в цікавій ігровій формі отримали інформацію про світ професій. Школярі мали можливість усвідомити, що правильний вибір професії – це запорука подальшого власного успіху в житті.