01.04.2016 | 12:06

Для того, щоб фахівці служби зайнятості мали більше можливостей допомагати молоді, в т.ч. старшокласникам, у обґрунтованому виборі виборі професійного шляху, Державна служба зайнятості використовує всі можливості підвищення професійного рівня своїх працівників.

За підтримки ПРООН та Уряду Японії розпочалась серія тренінгів для фахівців міськрайцентрів зайнятості по роботі з профорієнтаційною методикою Magellano Університет.

1 квітня 2016 року такий тренінг проходить в Одесі. Тестова батарея «Магеллано Університет» була розроблена в Італії компанією Giunti OS спільно з університетом міста Падуя. «Магеллано Університет» є важливим інструментом для мотивованого вибору напрямку освіти, оскільки забезпечує всебічний психологічний аналіз інтересів, нахилів та здібностей молодої людини, її ставлення і мотивацію до

навчання, аналіз інших факторів, що впливають на професійну діяльність. Підліток та його батьки отримують додаткову інформацію, яка суттєво допомагає в прийнятті остаточного рішення щодо вибору майбутньої професії.

Під час відкриття тренінгу з вітальним словом виступила Любов Троскотт - начальник відділу організації профорієнтації Одеського обласного центру зайнятості, яка зазначила: «В умовах реформування місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні, перед державною службою зайнятості – виконавчою дирекцією Фонду стоїть питання розвитку кадрового, фінансового, інфраструктурного потенціалу та ресурсів на новій територіальній основі з метою забезпечення належного рівня обслуговування населення, про що зазначається в Стратегії модернізації та розвитку державної служби зайнятості – виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на період до 2017 року».