06.05.2024 | 16:18

З метою забезпечення поточної та перспективної потреб ринку праці у січні-квітні 2024 року за сприяння Одеської служби зайнятості 917 зареєстрованих безробітних проходили професійну підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації за робітничими професіями та стажування безробітних на робочому місці у роботодавців.  Після завершення професійного навчання майже 70,0% осіб вже працевлаштовані.

В Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» впродовж січня-квітня 2024 року проходили навчання 1027 безробітних, в тому числі 212 осіб з інших регіонів України.

Шляхом стажування проходили навчання 102 особи з числа зареєстрованих безробітних у роботодавців, таких як ТОВ "ТІМДРЕСС ДЕБЕТЕКС", ТОВ "С-ІНЖИНІРИНГ", ПП "ПК "АГРОДІМ", ТОВ "ОМЕГА", ПРИВАТНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ»,  ТОВ "ІСАЇВСЬКА МАШИНО-ТЕХНОЛОГІЧНА СТАНЦІЯ", КНП "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ",  ТОВ "САНА ВІТА МЕДІКАЛ", ТОВ "ТРЕВЕЛЕРЗ КОФЕ ОДЕСА" та ряд фізичних осіб підприємців.

Для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці шляхом підготовки, перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями протягом січня-квітня 2024 року в області видано 494  ваучери, з них 21 - внутрішньо переміщеним особам, 25 – особам з інвалідністю. Найбільше ваучерів видано у Подільській філії (147 особам), найменше – у Березівській (28). Громадяни обирали навчання за такими професіями та спеціальностями: «медсестринство» (258 осіб), «кухар» (137 осіб), «дошкільна освіта» (67 осіб), «водій автотранспортних засобів» (8 осіб) та інші.