оп
22.03.2019 | 15:01

21 березня 2019 року фахівцями Подільського міськрайонного центру зайнятості було проведено прес-тур для журналістів місцевого телеканалу на одне із найбільших підприємств міста Подільська – ВП служби локомотивного господарства «Локомотивне депо Подільськ». 
Завдяки тісній співпраці між центром зайнятості та локомотивним депо Подільськ у 2018 році було укомплектовано близько 120 робочих місць, за 2 місяці 2019 року - 13 кваліфікованих робітників розпочали свою трудову діяльність.

В.о. заступника начальника депо з ремонту Олексій Горбачов презентував підприємство, розповів історію створення, сучасні досягнення колективу депо та відповів на поставлені запитання журналістів.
Сьогодні локомотивне депо Подільськ входить в п’ятірку найбільших депо Укрзалізниці, є базовим на Одеській залізниці по утриманню і ремонту електровозів змінного струму, а також виконує технічне обслуговування і поточний ремонт маневрових тепловозів.

Зараз в локомотивному депо Подільська працює понад 1300 робітників і інженерно-технічного персоналу.

Основний професійно-кваліфікаційний склад працівників – це машиністи  та помічники машиністів електровозів, слюсарі-ремонтники рухомого складу, електрослюсарі тощо.      

Середня заробітна плата на підприємстві понад 7000 гривень. Підприємство потребує кваліфікованих працівників: верстатників широкого профілю, ливарників, акумуляторників, ковалів, слюсарів-ремонтників, помічників машиністів електровозів. Саме такі вакансії надаються центром зайнятості.

Під час прес-туру журналісти ознайомились безпосередньо з цехами та підрозділами підприємства та спілкувались з робітниками на їх робочих місцях.  

Слід зазначити, що підприємство відкрито для нових людей і  щороку приймає на роботу випускників вишів та професійних навчальних закладів.