12.08.2019 | 09:38

Постійний розвиток і зміцнення співпраці з роботодавцями - ось визнаний шлях вдосконалення роботи центру зайнятості. Це значить збільшення кількості вакансій, розширення можливості для працевлаштування клієнтів.  

9 серпня директор Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Ніна Принц та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Краус провели робочу зустріч з директором Олександром Андрєєнковим та інспектором відділу кадрів Вікторією Згортюк підприємства ЗАТ «ФИРМА «ЭЛЛИПС» - провідного вітчизняного  виробника ринку полімерних виробів.

Директор особисто провів екскурсію по підприємству, з гордістю розповідаючи про основні виробничі цехи та побутові приміщення для робітників. На сьогодні на підприємстві працює понад 220 осіб. Під час знайомства із виробництвом поспілкувались також з працівниками фірми. Гідна заробітна плата та умови праці, бажання працювати  - складові успішного працевлаштування, основна частина з них працює на підприємстві уже багато років.

За  період співпраці з центром зайнятості роботодавцем заявлено близько 300 вакансій, 200 з яких – укомплектовані. У більшості випадків підприємство потребує висококваліфікованих робітників: оператор верстатів з програмним керуванням, налагоджувальник машин і автоматичних ліній для виробництва виробів із пластмас, слюсар-інструментальник.

Основний напрямок діяльності підприємства – вироби одноразового використання та всі види укупорочних засобів для фармацевтичної промисловості України та ближнього закордона. На теперішній час в асортименті фірми також полімерні флакони, банки, кришки для парфюмерно - косметичної промисловості. Підприємство має офіційне представництво в м. Києві - Компанія «Cristal SLASS».

В ході зустрічі роботодавця поінформували про можливості державної служби зайнятості: організацію робіт тимчасового характеру, навчання на замовлення роботодавця в тому числі із застосуванням елементів дуальної форми з подальшим працевлаштуванням, можливість отримати ваучер для оплати за власне навчання, а також, зареєструвавшись в електронному кабінеті роботодавця, пройти анкетування щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі.

Наприкінці заходу директор центру зайнятості подякувала за співробітництво та висловила впевненість у подальшій успішній співпраці.