27.09.2022 | 14:30

Директор Одеського обласного центру зайнятості Сергій Гаценко виступив на селекторній нараді Одеської обласної військової адміністрації з начальниками районних військових адміністрацій, головами районних рад, сільськими, селищними, міськими головами та розповів про діяльність служби зайнятості щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам у працевлаштуванні.

За 8 місяців 2022 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 2800 внутрішньо переміщених осіб, 2000 - мали статус безробітного, 459 –працевлаштовано, 64 - пройшли професійне навчання, 8 - брали участь у громадських роботах, 7 – отримали мікрогрант для створення або розвитку бізнесу.

165 роботодавців області отримали компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування 312 внутрішньо переміщених осіб.

Під час доповіді керівник служби зайнятості торкнувся питань щодо професійного навчання та підвищення кваліфікації в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ та переваг такого навчання для клієнтів служби зайнятості, у тому числі – ВПО.

«Враховуючи сьогоднішню ситуацію нами розроблений короткостроковий курс цільового призначення за напрямком «Молодша медична сестра з догляду за хворими». Цей курс має бути корисним для кожного громадянина будь-якого рівня освіти, без професійних знань та досвіду роботи в медицині, який бажає набути навики невідкладної медичної допомоги. Вже є попередня домовленість з однією з лікарень м. Одеса щодо подальшого працевлаштування осіб, які пройдуть навчання за вказаним курсом», - зазначив Сергій Гаценко.

Служба зайнятості готова до можливого збільшення звернень внутрішньо переміщених осіб та надання їм послуг з працевлаштування. Для цього необхідні вакансії: у різних сферах, офіційних, з гідною заробітною платою.