15.05.2019 | 10:39

  15 травня провідний фахівець відділу сприяння зайнятості Біляївської РФ ООЦЗ, Анжела Миколаївна, зустрілася з учнями 1-А класу Теплодарської ЗОШ.

Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки влучно ти обереш свій життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві ти будеш посідати.

Починаючи з 1 – го класу, учні школи знайомляться з різними видами професій та їх вагомістю в суспільстві. За допомогою критеріїв виявлення обдарованості дітей фахівець визначила здібності, нахили, таланти школярів.

Для першокласників на початку навчання в школі провідною діяльністю залишається гра. Фахівець філії Кіосак А.М. запропонувала дітям вирушити у цікаву подорож світом професій. Діти включилися в гру «А я ще знаю…», «Чарівний мішечок».

Діти у нашій подорожі познайомились із різними професіями: зварювальник, автослюсар, електрик, оператор, програміст, бджоляр і тощо. Вони зрозуміли про важливість кожної професії, про відповідальність та обов’язки кожної особистості. Було дуже важливо створити різноманітну палітру вражень про величезний і захоплюючий світ професій, який стане необхідною та важливою умовою для подальшого розвитку їх професійної самосвідомості і полегшить вибір у майбутньому.

Усі професії потрібні. Люди кожної професії повинні добросовісно виконувати свої обов'язки.