11.06.2021 | 15:06

До Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості звернулися представники  новоствореного комунального підприємства «Раухівське комунальне підприємство» Раухівської селищної ради, яке потребувало допомоги в укомплектуванні 27 робочих місць.

Актуальним був пошук фахівців на вакансії: слюсар-сантехнік, електрик-дільниці, слюсар аварійно-відбудовних робіт, технік-будівельник, майстер дільниці, двірник, машиніст насосних установок, водій автотранспортних засобів, головний бухгалтер тощо.

Ретельна робота, проведена фахівцями філії, принесла 100% результат. За короткий термін були укомплектовані всі заявлені вакансії.

Якість та оперативність виконаної роботи підтверджує  сторони підтвердили укладанням Угоди про співпрацю, яку підписали директор Березівської районної філії Ірина Соловйова та представники підприємства.

Служба зайнятості допомагає роботодавцям  не тільки в укомплектуванні  кваліфікованими робітниками та спеціалістами, а й надає соціальну та фінансову підтримку, а саме: за працевлаштування на нові робочі місця безробітних осіб. Так, у перспективі КП «Раухівське комунальне підприємство»  отримає відшкодування витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на кожне новостворене місце.