15.03.2023 | 11:03

14.03.2023 року в Окнянському відділі Подільської філії  Одеського обласного центру зайнятості відбулась презентація роботодавця ПП «Балтська швейна фабрика».

В заході взяли участь в.о. директора Подільської філії Одеського ОЦЗ Олег  Кунаренко та начальник Окнянського відділу Одеського ОЦЗ Галина Кушнір, керівник підприємтва  Юлія Войтко, начальник відділу кадрів Ірина Мельник.

Юлія Войтко, презентувала шукачам роботи відео ролік підприємства, на якому працює понад 250 працівників різних спеціальностей: швачки, закрійники, кравці, вишивальниці, механіки, термообробники швацьких виробів, електрики, дублювальники деталей та матеріалів, тощо.  

Також, пані Юлія зазначила, що наразі є 26 вакантних посад швачки, розповіла про основні вимоги до претендентів на роботу, можливості навчання безпосередньо на виробництві, наголосила на наявному соціальному пакеті, який діє на підприємстві (оздоровлення, відпочинок, безкоштовна доставка працівників до роботи, наявність медичного працівника, кімнати для занять і відпочинку дітей, організації харчування працівників тощо).

Під час зустрічі Олег Кунаренко наголосив безробітним  про переваги офіційного працевлаштування:

- перспектива кар’єрного росту,

- професійна підготовка,

- повне соціальне забезпечення відповідно до діючого законодавства.

Найбільше шукачів роботи зацікавила можливість працевлаштування навіть осіб з середньою освітою з подальшим проходженням навчання..