11.04.2016 | 08:44

8 квітня 2016 року, у рамках відзначення 72-ої річниці з дня визволення міста Одеси від фашистських загарбників, працівники служби зайнятості організували зустріч з ветеранами Другої Світової війни та захисниками Одеси. До участі у заході долучилися представники закладів та установ освіти і спільними зусиллями для ветеранів організували справжнє свято.

«Сьогодні ми пишаємося своїм містом і вдячні тим, хто захищав його, хто трудився для фронту, хто допомагав вистояти. Ми вдячні тим, хто відновлював будівлі і розвивав нашу південну столицю. Героїзм наших земляків - урок і приклад для кожного. Післявоєнні роки розбудови були важкими для кожної родини, але Одеса була відновлена. Наш обов’язок пам’ятати минуле і йти вперед, працювати, щоб наше місто розквітало і розвивалося», зазначив Сергій Гаценко, директор Одеського обласного центру зайнятості, вітаючи ветеранів.

Учасники заходу – свідки подій визволення Одеси. Їх шлях і знання безцінні.

Володимир Павлович Грищенко, ветеран війни із багаторічним стажем привітав земляків та висловив свої відчуття у поезії. Також він звернувся до молоді: «Сьогодні ми зустрілись у навчальному центрі і це прекрасно, адже саме людина праці створює майбутнє. Ви маєте багато можливостей для розвитку нашого міста і держави».

І дійсно, працівники і слухачі Одеського центру професійно-технічної освіти приклали багато зусиль для підготовки до зустрічі з ветеранами.

Підготувати місто до відзначення свята допомагали працівники служби зайнятості. Так, працівники Одеського міського центру зайнятості спільно з Комунальною установою «Парки Одеси» напередодні Дня визволення організували громадські роботи в парках ім. Т.Г.Шевченка та ім. Ленінського комсомолу.

Ми любимо своє місто і нам є чим пишатися!