07.04.2021 | 11:51

Наприкінці 2020 року до Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з метою пошуку роботи звернувся Євгеній С.

Пропрацювавши певний час кухарем, хлопець так і не зміг визначитися у своєму професійному виборі, тому звернувся до служби зайнятості.

Під час роботи з кар’єрним радником Євгеній зацікавився можливістю отримання професії бармена в Одеському центрі професійно – технічної освіти державної служби зайнятості. Його привабила ця сучасна та цікава професія.

Не відкладаючи це питання у «довгий ящик», у грудні минулого року Євгеній поповнив собою Одеський ЦПТО ДСЗ. Період навчання був наповнений цікавими зустрічами, новими знайомствами, безліччю корисної інформації та порадами професіоналів. Євгеній поринув у світ екзотичних коктейлів та різноманітних напоїв. А ще навчився багатьом премудрощам цієї професії, до якої відчув справжній поклик.

У квітні поточного року Євгеній отримав свідоцтво державного зразка про присвоєння йому робітничої професії.

«Багато чого не зробиш, поки не вивчишся. Але багато треба зробити, щоб навчитись», - говорить Євгеній та впевнено здійснює пошук роботи за сприяння служби зайнятості.