14.09.2020 | 11:49

Оперативний підбір необхідних кадрів для роботодавця — одна з найголовніших цілей в роботі служби зайнятості. І найшвидший шлях для досягнення цього — проведення міні ярмарків вакансій. 
Так, фахівці відділу рекрутингу Одеського міського центру зайнятості провели для представників ДЗ «ДССС «Зелена гірка», Одеського обласного комунального підприємства «Служба експлуатації цілісного майнового комплексу – адміністративного будинку №2», Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та Південного відділення комплектування іміджево-видавничого центру Національної гвардії України зустріч з безробітними, які перебувають на обліку. 
Захід відвідали більше 30 безробітних громадян.
Представники установ ознайомили шукачів роботи зі специфікою діяльності підприємств, умовами і рівнем оплати праці, соціальними гарантіями та презентували вакансії лікаря-лаборанта, дезінфектора, робітника з комплексного обслуговування тощо. 
Охарактеризувавши основні вимоги до претендентів роботодавці особисто поспілкувалися з потенційними кандидатами на робочі місця, які вирішили відразу пройти співбесіду.
Старший інспектор ВК ДЗ «ДССС «Зелена Гірка» МОЗ України» Наталія Ліподат зазначила: “Це дуже продуктивна форма спілкування з потенційними працівниками, одночасно можна комунікувати з великою кількістю претендентів. Ми економимо свій час і отримуємо результат”.
І дійсно, за результатами ярмарку 15 осіб отримали запрошеня відвідати підприємства для вирішення питання подальшого стажування та працевлаштування.