22.02.2021 | 16:40

Мета Державної кредитної програми «Доступні кредити 5-7-9%» - спрощення доступу малого бізнесу до банківського кредитування та посилення конкурентоспроможності українського бізнесу.

Цій темі присвячено засідання клубу «Новий старт», який пройшов 22 лютого 2021 року в Одеському міському центрі зайнятості за участю головного економіста по роботі з клієнтами малого і середнього бізнесу Наталії Зарченко – представника АТ «Укрексимбанк» та безробітних, які виявили бажання розпочати власну справу.

Наталія інформувала присутніх, що банк пропонує фінансування новому і діючому бізнесу, надаючи доступ до Програми надання фінансової державної підтримки суб'єктам малого підприємництва. Вона детально і доступно відповіла на питання учасників заходу: хто є цільовою аудиторією програми, про вимоги до позичальника, додаткові витрати при отриманні кредиту, про цілі, на які надається кредит і чи можна його забрати готівкою, щодо терміну кредитування, суми кредиту, від чого залежить процентна ставка, який власний внесок і чи потрібна застава, про комісії та графік погашення кредиту.