оп
13.06.2018 | 14:43

За даними Одеської служби зайнятості, протягом 5 місяців поточного року на обліку перебувало 23 тис. безробітних. Ринок праці змінюється разом з розвитком економіки й техніки та часом важко знайти ті ж самі умови праці які були досі. За офіційною статистикою без роботи в Україні - кожна десята людина працездатного віку, пише «Сьогодні». У той же час є чимало вакансій, наприклад, в Одеській області 4 581 підприємство представило 22 459 вакансій. Область потребує продавців, водіїв, кухарів, електромонтерів, слюсарів і токарів. Лідер цього попиту - швачки. Є робота також для малярів й інших будівельних спеціалістів. Їм пропонують зарплати по 7-8 й більш тисяч гривень на місяць. Але претенденти часто відмовляються освоювати нові професії.
Спеціалісти рекомендують вибирати спеціальність, яка перегукується з попередньою. Але світовий ринок стрімко змінюється і вимога кардинальної зміни виду діяльності - це сучасний виклик, навіть якщо професійне життя має досвід лише однієї спеціальності.
Як же втілити свій намір знайти роботу? Насамперед треба прийняти рішення бути господарем свого життя й бути готовим до рішучих змін разом з сучасним ринком праці, по-друге, усвідомити що довіра порадам служби зайнятості – запорука вірного визначення майбутніх змін.
А опанувати нову професію швидко, комфортно, а головне – БЕЗКОШТОВНО, допоможе ЦПТО ДСЗ http://profcentre.odessa.ua/ – центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, направлення в який можна отримати в центрі зайнятості за місцем свого перебування (проживання).
Одеський Обласний Центр Зайнятости
вулиця Адмірала Лазарєва, 10
048 705 1271