31.03.2023 | 09:47

Усі особи, які працювали на підприємствах та оволоділи певними професійними навичками, але не мали водночас документального підтвердження, сьогодні мають змогу підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.

З метою забезпечення соціального захисту громадян, підвищення їх конкурентоспроможності та мобільності на ринку праці державна служба зайнятості здійснює організацію процесу підтвердження результатів неформального навчання відповідно до «Порядку підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями», затвердженому Постановою КМУ від 15 травня 2013 р. № 340.

Так, в березні 2023 року до Захарівського відділу Роздільнянської філії Одеського ОЦЗ звернулися пані Ріта та пані Олена, які мали на меті підтвердити свої навички роботи за професією «Кухар», адже вони мають досвід роботи та бажання продовжувати свою професійну діяльність саме в даному напрямку. Після отримання відповідних консультацій та заповнення анкети самооцінювання фахівець центру зайнятості видала жінкам направлення на проходження процедури підтвердження кваліфікації в ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Ріта та Олена успішно підтвердили кваліфікацію та отримали свідоцтва про присвоєння робітничої кваліфікації за результатами неформального професійного навчання за професією "Кухар". Сьогодні вони продовжують працювати за омріяною спеціальністю, але вже з державним документом про освіту, який підтверджує їх професійну майстерність. Ми в свою чергу раді, що змогли допомогти їм у досягненні цілі та бажаємо успіх в роботі.