14.03.2019 | 11:48

12 березня в Одеській школі № 89 відбувся профорієнтаційний захід «Навігатор кар’єри», який організував Одеський міський центр зайнятості для учнів 8-11 класів.

Представники 19 навчальних закладів міста Одеси не тільки ознайомили з умовами вступу, перспективами навчання, спеціальностями, яким вони навчають та розповіли про відпочинок і дозвілля студентів, а й провели майстер-класи. Під час презентації Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій, Одеського коледжу транспортних технологій, Одеського професійного ліцею сфери послуг державного закладу ПНПУ ім. Ушинського, Одеського автомобільно-дорожнього коледжу Одеського національного політехнічного університету, школярки з великим задоволенням брали участь в майстер-класах з візажу та зачісок,  а школярі були в захваті від керування віртуальним автомобілем шляхами сучасного міста.

Для визначення професійних здібностей, нахилів та для оцінки професійної спрямованості понад 300 учнів взяли участь у профдіагностичному тестуванні.

Проводячи такі заходи, як «Навігатор кар’єри», ми створюємо реальні умови, в яких учні за максимально короткий час здатні зробити крок до важливого вибору між «модними» професіями та затребуваними на ринку праці.