25.11.2021 | 11:04

Засідання клубу «Шанс» для молоді, яка перебуває в статусі безробітного, сьогодні пройшло онлайн за участю Наталії Друмової. У рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти, сьогодні  до онлайн екскурсії Одеським центром професійно-технічної освіти ДСЗ долучився Одеський міський центр зайнятості.

Професійне навчання безробітних є одним з актуальних інструментів зниження рівня безробіття. Його основними цілями є набуття та вдосконалення професійних знань, умінь і навичок безробітних для  забезпечення відповідного рівня професійної кваліфікації та конкурентоспроможності на ринку праці. Не маєте професії, не можете знайти роботу за фахом, або мрієте змінити спеціальність – стати садівником, візажистом чи сантехніком – допоможе служба зайнятості, яка пропонує отримати або змінити професію, підвищити існуючу кваліфікацію.

«На сьогодні створено гнучку систему професійного навчання безробітних, яка дозволяє оперативно реагувати на потребу роботодавців у кадрах. Це і стажування на робочому місці, і навчання за індивідуальними програмами, і дуальна освіта, і підтвердження результатів неформального навчання», - акцентує заступник директора ДНЗ «ОЦПТО ДСЗ» Наталія Сергіївна. Вона презентувала навчальний заклад та розповіла про професії, які тут опановують, ознайомила учасників заходу з можливостями та перевагами навчання, підвищення кваліфікації та перепідготовки в центрі. А також, під час діалогу відповіла на питання, як потрапити на курси, про перелік професій, які можна отримати в ОЦПТО, про перелік документів, про процес навчання.

На завершення заходу Наталія Друмова підсумувала: «Престиж робітничих професій відроджується за рахунок реального стану регіонального ринку праці. А служба зайнятості допомагає молоді вчасно зорієнтуватись, в якій саме галузі вони зможуть проявити себе якнайкраще».