25.11.2021 | 10:52

Роздільнянська районна філія Одеського обласного центру зайнятості на постійній основі надає послуги як безробітним, так і роботодавцям Роздільнянського району.

Так, в рамках угоди про співпрацю, в жовтні – листопаді 2021 року було організовано та проведено навчання працівників закладів освіти, які здійснюють роботу з харчування дітей, Степанівської об’єднаної територіальної громади та Роздільнянської міської територіальної громади.

25 спеціалістів Степанівської ОТГ  та 14 спеціалістів Роздільнянської ОТГ навчалися в Одеському ЦПТО ДСЗ на курсах цільового призначення за напрямком «Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти». Навчання проходило дистанційно.

Тривалість курсу складає 40 годин, щовключаєтеоретичне та практичненавчання. 

Після проходження курсу слухачі навчилися самостійно виконувати всі роботи, передбачені навчальним напрямком харчування дітей в закладах освіти та отримали посвідчення про проходження курсів цільового призначення за напрямком«Сучасна теорія та практика харчування дітей в закладах освіти», затверджені державним навчальним закладом «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Співпраця триває.