31.03.2023 | 08:20

Приклад успішного працевлаштування безробітної Надії Юзько.

Жінка звернулась за сприянням у працевлаштуванні до Окнянського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості. Під час проведення профілювання та особистого спілкування з кар’єрною радницею, Надія зацікавилася однією із послуг служби зайнятості – можливістю безкоштовного навчання.

Вона вирішила пройти навчання в Одеському ЦПТО за професією «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних». Прослухавши теоретичний курс навчання, Надія пройшла виробничу практику на підприємстві за місцем свого проживання. Завершивши навчання, вона отримала постійну роботу на посаді обліковця з реєстрації бухгалтерських даних в ТОВ «Маяк».

Під час отримання направлення на роботу Надія сказала: «В сьогоднішній важкий час знайти роботу до душі дуже важко і саме завдяки сприянню служби зайнятості здійснилася моя мрія. Я вдячна працівникам Окнянського відділу, викладачам навчального закладу, які є професіоналами своєї справи. Це люди з великим серцем та чистою душею. Окрему подяку висловлюю Шевченко Тетяні Миколаївні та Табачок Людмилі Віталіївні за надані знання, терпіння та порозуміння».