18.02.2019 | 16:22

Фахівці Ренійської районної філії провели міні – ярмарок вакансій на замовлення ТОВ Термінал Дунай.

Відкрив міні-ярмарок вакансій директор філії Анатолій Рошка. Він наголосив, що проведення таких заходів дає можливість особисто поспілкуватись, обговорити детально умови та рівень оплати праці, соціальні гарантії, якими забезпечуються працівники та сприяє ефективному підбору кадрів.

За результатами попередньої роботи до співбесіди з роботодавцем були запрошені 8 осіб. Керівник підприємства Володимир Вальченко ознайомив присутніх з актуальними вакансіями на підприємстві: електрик, слюсар-ремонтник, електрогазозварник. Він розповів про вимоги до претендентів,  умови праці, відповів на поставленні питання.

Як результат того ж дня - працевлаштовано безробітного на посаду слюсаря-ремонтника, щодо інших запрошених роботодавець  визначається з кандидатурами.

Роботодавці подякували фахівцям служби зайнятості за сприяння у підборі кваліфікованих кадрів і висловили побажання щодо подальшої співпраці.

До висвітлення заходу залучились місцеві ЗМІ: більше за посиланням http://reni-odessa.od.ua/v-reni-sostojalas-mini-jarmarka-vakansij.html