13.02.2024 | 17:00

Вплив воєнного стану  на бізнес й економіку в цілому знають і відчувають всі. Але є ті, хто не піддаються паніці, шукають, а найголовніше – знаходять вихід. Прикладом такого бізнесу є швейне ателье «Anentale» у місті Южному.

Керівник ательє Валентина Бабенко не припиняла роботу і в період карантину, а враховуючи дефіцит на медичні маски перепрофілювалась і зайнялась пошивом такого необхідного засобу захисту.

Вона перша в Южненській міській територіальній громаді отримала мікрогрант на розвиток та розширення бізнесу.

Завдяки коштам гранту Валентина змогла реалізувати такі послуги, як: хімічна чистка подушок, ковдр, текстилю, гардин та візуалізація останніх у існуючому інтер’єрі. Як результат – відсутність ризиків від незадоволеності клієнтів.

Сьогодні підприємниця має в своїй команді двох співробітників, яких підібрали фахівці служби зайнятості з числа шукачів роботи.

Тож, якщо ви також бажаєте створити власний бізнес або розширити вже існуючий, не зволікайте!

Звертайтесь до найближчого центру зайнятості за місцем перебування, пишіть в наш Телеграм-канал підтримки https://t.me/pidtrOd або телефонуйте на «гарячу лінію» Одеського обласного центру зайнятості: +38 (097) 037 00 96.

Нагадуємо, розмір гранту за цією програмою – від 50 до 250 тис. грн. Максимальна сума гранту для ветеранів та їх подружжя на створення або розвиток бізнесу може складати 1 млн грн.