08.11.2018 | 15:16

  7 листопада в рамках ХІ тематичної зміни «Кроки безпеки», яка саме проходить в ДП Український дитячий центр «Молода гвардія», спільно з Одеським міським центром зайнятості проведено профорієнтаційний конкурсно-розважальний захід «Ліга зіркових посмішок» для 800 дітей від 8 до 17 років з усієї України, які наразі відпочивають у дитячому центрі.

«Ліга зіркових посмішок» – це гра в форматі усім відомого клубу веселих та кмітливих, яка проходить в молодій гвардії щосезону. Хоча в дитячому центрі грають у «Лігу» нечасто, проте якісно!

Гра проходила на сцені кіноконцертної зали дитячого центру «Молода гвардія». Команди, окрім завдання повеселити і розсмішити, мали завдання презентувати одну із соціально-важливих професій: лікар, пожежник, рятувальник, поліцейський. Отже, гра отримала, крім розважального, ще й профорієнтаційне навантаження.

Окрім чотирьох команд з двох таборів «Сонячний» і «Зоряний» на сцені виступали запрошені гості із Одеського державного університету внутрішніх справ – команда КВК «Курортна зона», вокальний колектив «Крок до зірок» та майстри рукопашного бою.

Також серед гостей були і представники Одеського професійного ліцею сфери послуг Південно українського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського, які не тільки презентували свій навчальний заклад, а й зробили професійний макіяж учасницям команд.

До складу членів журі конкурсу входили люди, що є не просто поціновувачами гумору і таланту – це професіонали у досить серйозних сферах діяльності: лікар-методист учбово-тренувального відділу комунальної установи «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Анжеліка Басаковська; старший інспектор з кадрів «Морської пошуково-рятувальної служби» Наталія Монастирська; представник прес-служби ГУ ДСНС України в Одеській області Андрій Мельник; інженер з пожежної безпеки УДЦ «Молода гвардія» Віктор Кисіль та начальник науково-методичного відділу Наталія Щубелка; начальник відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості Діана Константиненко.

Окрім усього серйозного, пафосного та офіційного, це була справді особлива гра – з іскрометними жартами, шквалами глядацьких оплесків та вибухами сміху, добра, трохи повчальна, трохи іронічна, місцями – дошкульна, але дуже талановита! Кіноконцертний зал був переповнений дітлахами.

За результатами оцінок журі І місце зайняла дитяча команда «Сонячний удар» (табір «Сонячний»), ІІ місце – дитяча команда «Швидкі на допомогу» (табір «Зоряний»). За рішенням журі та при підтримці глядачів однозначними переможцями «Ліги зіркових посмішок» стали команди педагогів-організаторів «Капітани Сонця» (табір «Сонячний») та «Гарячі голови» (табір «Зоряний»).

До речі, в Молодій гвардії діти не тільки відпочивають, але й повноцінно навчаються по шкільній програмі, а що може бути краще, ніж навчатися у грі!