10.04.2024 | 14:35

Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію, а для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.

У даний час фактично в усі галузі охорони здоров'я впроваджені інформаційні технології. Завдяки цьому медицина набула сьогодні абсолютно нових рис. Проте, цей процес потребує постійної підготовки медичних працівників.

Медичні працівники КНП «Обласна психіатрична лікарня №4» отримали ваучери на навчання у Білгород-Дністровській філії ООЦЗ, пройшли курс з підвищення кваліфікації «Комп’ютерна грамотність для медичних сестер»  в Кременецькому медичному фаховому коледжі імені Арсена Річинського та отримали знання, які дозволять фахівцям плідно працювати в автоматизованій медичній інформаційній системі з електронними документами.

Для здобуття нової професії або підвищення кваліфікації, звертайтесь до центру зайнятості за місцем перебування.  

Детальніше за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

Перелік професій: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/perelik-profesiy-specialnostey-dlya-navchannya-za-yakymy-mozhe-buty-vydanyy-vaucher

Онлайн заявку можна подати тут: https://voucher.dcz.gov.ua/