18.11.2016 | 08:59

17 листопада директор Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Роман Саржинський, у рамках навчання фахівців Одеської обласної служби зайнятості, провів оглядову екскурсію майстернями та навчальними класами для тих, хто щоденно вирішує питання зайнятості населення та, за потреби, рекомендує безробітним здобути професію у Центрі.

Фахівці базових центрів зайнятості Одеської області мали можливість на власні очі побачити, як проходить навчальний процес, поспілкуватися із слухачами та ще раз переконатися у тому, що в Одеському центрі профтехосвіти для навчання за 25 ліцензованими професіями створені надсучасні умови, а із слухачами працюють справжні професіонали своєї справи.

Роман Саржинський під час презентації закладу зазначив: «Ми маємо власний імідж, який підкріплений схвальними відгуками роботодавців, на підприємствах яких працюють наші випускники. Ми не конкуруємо з освітніми закладами Міністерства освіти і науки, адже ми вчимо дорослих людей і маємо власні програми навчання та унікальні умови і досвід».

Вже в грудні планується відкриття ще однієї ліцензованої професії. Для підготовки швачок обладнано майстерню, яку можна без перебільшень назвати сучасною лабораторією. Адже обладнання, на якому будуть вчитися майбутні професіонали, – останнього покоління, а для навчального процесу підбираються найкращі викладачі - майстри свого діла.