17.10.2019 | 08:59

16 жовтня 2019 року за ініціативи Одеського міського центру зайнятості спільно з Одеським обласним центром зайнятості, відбувся престур до КП "Одесміськелектротранс" - найкращого електротранспортного підприємства України, яке тримає лідируючі позиції з 2017 року. Аналогів в Україні створеним на базі вагоноремонтних майстерень підприємства вагонів Odissey та Odissey MAX немає. Наразі містом курсує 4 вагони за європейським зразком, один перебуває на обкатці, а до кінця поточного року планується зібрати ще три одиниці: багатосекційний та два односекційні.
Динамічний розвиток КП «Одесміськелектротранс», що включає в себе оновлення і збільшення рухомого складу, модернізацію інфраструктури, нарощування виробничих потужностей, вимагає постійного коригування кадрової політики. У цьому напрямку починаючи з 2010 року комунальне підприємство активно співпрацює з Одеським міським центром зайнятості. Так, наприклад, у період з 2017 року по теперішній час, комунальним підприємством було заявлено понад 400 вакансій, як для робітничих професій, так і професій інженерно-технічного напрямку. Лише за 9 місяців поточного року за сприянням центру зайнятості на КП «Одесміськелектротранс» було працевлаштовано 113 осіб. Загалом на підприємстві працює понад 2000 осіб.
КП «Одесміськелектротранс» зацікавлене у залученні фахівців відповідного профілю. Сьогодні підприємство запрошує на роботу водіїв трамвая та тролейбуса, з можливістю безкоштовного навчання (заробітна плата складає від 15000 до 19000 грн.); слюсарів з ремонту рухомого складу і слюсарів-електриків з ремонту електроустаткування (заробітна плата: від 13000 до 15000 грн); монтерів колій (заробітна плата: більше 10000 грн); електромонтерів контактної, кабельної мережі та тягових підстанцій (заробітна плата: від 20000 до 22000 грн); токарів (заробітна плата: понад 15000 грн.) та кондукторів.
КП «Одесміськелектротранс» є одним з найпривабливіших роботодавців на півдні України, який пропонує гідну зарплатню, повний соціальний пакет та цікаві корпоративні пропозиції для всіх співробітників.
Підприємство забезпечує можливість літнього відпочинку для дітей своїх співробітників на базі відпочинку в прибережному районі. Іногороднім надається гуртожиток, всі співробітники мають можливість на постійній основі займатися баскетболом, боксом, настільним тенісом та іншими видами спорту. Профспілка підприємства допомагає з отриманням пільгових путівок до санаторіїв та оздоровчих баз відпочинку.