13.06.2018 | 11:29

Одним з ефективних методів стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за особу, що була працевлаштована за сприянням служби зайнятості.
З початку року Ренійським РЦЗ прийнято 9 рішень з надання компенсації роботодавцям. Це і новостворені підприємства, що тільки починають працювати, і підприємства, що вже не перший рік успішно проводять свою господарську діяльність та співпрацюють із центром зайнятості.
Фізична особа-підприємець Мога Іван розпочав свою діяльність в 2018 році та одразу звернувся по допомогу в укомплектуванні кадрами до фахівців центру зайнятості. Він вирішив організувати транспортні перевезення пасажирів міського сполучення. В травні підприємець працевлаштував 2-х безробітних за направленням центру зайнятості, а сьогодні Іван Мога звернувся з заявою розглянути питання здійснення компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного внеску безробітного.
Співпраця з роботодавцями з надання компенсації єдиного внеску за працевлаштування безробітних продовжуватиметься і надалі, оскільки даний вид послуг це не лише крок у зміцненні взаємовідносин служби зайнятості з роботодавцями, а ще і стимул до розширення виробництва та створення нових робочих місць, а також і потужний засіб реалізації соціальної захищеності неконкурентоспроможних категорій населення.