06.07.2020 | 09:56

 

 

Не зважаючи на карантинні обмеження, життя триває. Роботодавці шукають працівників, а шукачі роботи – вакантні посади. 

Не зважаючи на карантинні обмеження, життя триває. Роботодавці шукають працівників, а шукачі роботи – вакантні посади. Тож розповімо кілька історій про те, як  фахівцям служби зайнятості вдається корелювати попит та пропозицію на ринку праці.

Для прикладу: Ольгі знайти роботу допомогли соціальні мережі.

До Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості звернулась директорка СЗОШ № 1 ім. О. В. Суворова з поглибленим вивченням англійської мови Діана Дудченко. Під час карантину вивільнилася посада бухгалтера. І Діана Іванівна, і фахівці центру зайнятості розуміли – знайти кандидата на посаду буде не легко. Як завжди, інформацію про «гарячу» вакансію оперативно було розміщено на сайті центру зайнятості у новинах та у соціальних мережах. І вже у передвечірній час  у месенджер прийшло повідомлення від Ольги К.: «Цікавить інформація по вакансії бухгалтер спеціалізованої школи № 1. Мій номер телефону…». А вранці з нею зв’язалися фахівці-рекрутери, поспілкувалися з претенденткою та домовилися про співбесіду з роботодавцем. І вже після травневих свят роботодавець та шукачка роботи обидві були задоволені. Адже пані Ольга приступила до роботи.

 

Анатолій скористався можливістю зареєструватись в службі зайнятості онлайн та отримав офіційну роботу.
Молодий чоловік на ім’я Анатолій, маючи робітничу професію, останні чотири роки працював неофіційно без оформлення. Карантин вніс корективи. Пан Анатолій залишився без роботи, а з нею й без коштів для життя. Тож вирішив звернутися до служби зайнятості. В останні дні квітня надав документи для реєстрації як безробітний. Як і з іншими, фахівці спілкувалися з ним в телефонному режимі. Анатолій був згоден працювати, був готовий приступити до роботи, але підходящої не було. І коли ТОВ «Бархан» заявило про вакансію «черговий підприємства», Анатолію було запропоновано пройти співбесіду з роботодавцем. Вже першого червня він приступив до роботи.
 

Для колишнього військовослужбовця  карантин – не перешкода працювати за покликанням.
13 травня ще один молодий чоловік надав документи для реєстрації до центру зайнятості. Владислав був контрактником. Служив у військовій частині та працював кухарем. Контракт закінчився. А з цим виникло питання: куди йти працювати? Підприємства, у тому числі й громадського харчування, не працюють з-за карантину. Але й для пана Владислава роботу було знайдено досить швидко. Фізична особа підприємець Людмила Іванівна шукала кухаря у бар «Міраж» в курортній зоні. Владиславу була запропонована посада. Умови роботи та заробітна плата відповідали потребам. І вже з першого червня він приступив до роботи.
І таких прикладів безліч…

Фахівці центрів зайнятості щоденно допомагають шукачам роботи та роботодавцям знайти один одного. Служба зайнятості завжди готова урівнювати попит та пропозицію на ринку праці.