25.05.2023 | 10:38

Допомога  у працевлаштуванні та підтримка  тих,  хто  був  змушений залишити свої домівки через війну  є одним з важливих  напрямків  роботи  служби зайнятості.

За допомогою до Одеської філії  Одеського обласного центру зайнятості звернулася  Анастасія,  яка приїхала з міста Каховки Херсонської області та отримала статус внутрішньо переміщеної особи.

«В процесі самостійного пошуку роботи я зіштовхнулася з масою проблем: звільнення з попереднього місця роботи, відсутності достатнього стажу та досвіду роботи через тривале перебування у декретній відпустці», - розповіла Анастасія.

Перебуваючи на обліку в центрі зайнятості,  Анастасія отримала інформацію від кар’єрного радника про наявні вакансії, можливість отримати безоплатний ваучер на навчання, пройти  професійну підготовку або перепідготовку  в  Державному навчальному закладі  «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості». Під час відвідування профорієнтаційних заходів служби  зайнятості  пройшла тестування, яке виявило схильність Анастасії до роботи в сфері послуг. Тому карʼєрний  радник  запропонувала  Анастасії  вакансію  «Продавець  продовольчих товарів».  Жінка погодилася та отримала направлення на заявлену вакансію.  Після  цього успішно пройшла  співбесіду та почала працювати.