14.08.2019 | 16:46

14 серпня для дітей, які відпочивають у дитячому оздоровчому таборі «Вікторія», представники Одеського міського центру зайнятості за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської міської ради провели інтерактивний квест під назвою«ITSTART».

Активну участь у квест – грі взяли понад 100 юних відпочиваючих. До інформаційно-розважального заходу були залучені діти з усіх загонів. Загалом було сформовано 8 збірних команд, назву яким вигадували самі гравці: «Фламінго»,  «Малюки», «Олімпіки», «Комета», «Чебуреки», «Тітани», «Карасики» та «Вінкс».

На старті команди отримали мапу у вигляді схеми маршруту, де були позначені 8 станцій квесту. Кожна зі станцій мала фіксований час проходження – 5 хвилин. По закінченню часу команди переходили до наступної локації та продовжували виконувати завдання творчого та практичного напрямку.

Усі учасники достойно змагалися за звання найкращих знавців IT- сфери, але лише три команди зайняли призові місця і отримали відзнаки – грамоти та солодкі призи. Інтерактивний квест «ITSTART» згуртував дітей та подарував їм гарний настрій.

Як відзначила заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Одеського міського центру зайнятості Анжела Левицька, цей інтерактивний квест - унікальний формат, який дає дітям можливість не лише продемонструвати свої знання та вміння з інформаційних технологій – на сьогодні дуже популярної та розвинутої сфери, але й  вчить застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях. Крім того, така гра  має ще й виховну мету -  вона розвиває почуття поваги до інших, а це одна з найважливіших людських рис.