16.10.2020 | 12:09

Напевно, у житті кожного настає час переглянути резюме та  підготуватися до пошуку  нової роботи.  Як створити ідеальне резюме та гарантовано отримати бажане робоче місце? Відповідь на ці  питання шукали учасники онлайн-зустрічі, яка відбулася 15  жовтня 2020 року  на базі  Білгород-Дністровського  міськрайонного центру зайнятості.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна наголосила, що основне враження  про резюме у роботодавця складається в перші секунди перегляду, тому  важливо дотримуватися структури, бути лаконічним, вказати посаду на яку  претендуєте, мету,  приділити увагу своїм професійним компетенція та додатковим навичкам. В ході жвавого обговорення дійшли  важливого висновку, що  резюме складається під конкретну вакансію. 11 учасників  вебінару отримали вичерпну інформацію  як скласти цей важливий документ та зацікавились можливістю опублікувати його на офіційному сайті ДСЗ.

Нагадуємо, як створити резюме, шукачів роботи навчають на спеціальних тренінгах, а зараз, під час карантину, у кожного є можливість приєднатися до пізнавальних вебінарів та отримати консультації фахівців Білгород-Дністровського МРЦЗ.