оп
04.12.2018 | 15:24

      3 грудня 2018 року на базі Курісовської ЗОШ І-ІІІст. традиційно відбувся районний фестиваль  «Клубу Веселих та Кмітливих»  серед учнів Лиманського району. Участь у заході взяли участь  команди: «Дуже складна назва» (Фонтанський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст-гімназія»), «Глобал» (Курісовська ЗОШ І-ІІІст.), «Сім з половиною» (Крижанівський НВК «ЗОШ І-ІІІст.-ліцей ДНЗ).

        Мета проведення заходу - ознайомити шкільну молодь з розмаїттям світу професій, навчити учнів орієнтуватись у цьому світі, розкрити творчий потенціал у виборі майбутньої професії, сформувати креативне мислення при вирішенні різних проблем, показати учням значення професії в житті кожної людини та активізувати інтерес  до вивчення і вибору професії.

Відповідно до умов, захід проводився у двох номінаціях: «Презентація команди» (гумористичний, естрадний виступ в контексті конкретної професії) та «Музичний конкурс» ( пісенно-танцювальні пародії, мініатюри, жарти, спрямовані на популяризацію тієї чи іншої професії).

   Всі фестивальні конкурси оцінювалися по 5-ти бальній системі компетентним журі, у складі якого були представники   районного відділу освіти, фахівці Лиманської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. При оцінюванні враховувалась компетентність дітей у сфері професій, створення позитивного іміджу професій, артистизм, виконавська майстерність, інтелектуальний, етичний та естетичний рівень.

    Переможцями фестивалю – конкурсу стала вдруге команда КВК «Дуже складна назва» Фонтанського НВК, на другому місці команда « Глобал» Курісовської ЗОШ, третє місце посіла  команда «Сім з половиною» Крижанівського  НВК.

 За підсумками гри команди були нагороджені грамотами відділу освіти  та тортами з емблемою служби зайнятості від центру зайнятості.