оп
11.01.2019 | 11:37

Проведення прес-турів для представників засобів масової інформації є однією із інформаційних форм роботи служби зайнятості з роботодавцями. Так, фахівці Ренійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості організували для журналістів районної газети прес-тур на ВП ««Ренійська дистанція колії» регіональної філії «Одеськазалізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця». Представники ЗМІ мали можливість поспілкуватися з представниками роботодавця  та центру зайнятості та отримати корисну інформацію.

Про основний професійний склад робітників розповіла помічник начальника дистанції колії з кадрових питань Наталія Костянтинівна Ленчевська. Спеціаліст кадрової служби підприємства зазначила, що на підприємстві працює близько 190 мешканців району. Це інженерно-технічні працівники, механіки, чергові по переїзду, електрики, токаря, слюсарі, але основною професією є монтер колії. На даний час на підприємстві  є 15 вільних вакансій за цією професією. Середня заробітна плата монтера колії 2-го розряду становить 6,800 грн.. Фахівці дистанції обслуговують залізничні шляхи протяжністю 100 км на теріторії  Ренійського,  Ізмаїльського та Болградського районів.       

Представник  роботодавця  також розповіла  про графік та  умови роботи на підприємстві, про оплату праці, основні обов’язки робітників залізничного транспорту, а саме головне що від робітників залізничного транспорту залежить  безпека руху в момент перевезення  пасажирів та вантажу.  "Протягом останніх років центр зайнятості активно співпрацює з підприємством у вирішенні кадрових потреб", – зазначила Наталія Костянтинівна Ленчевська, – Так, з початку 2018 року до Ренійської районної філії було подано 10 заявок на вакансії монтера колії,  бригадира, чергового по переїзду, інженера - технолога, майстера шляхового дільниці  тощо.,які були укомплектовані службою зайнятості. Також, підприємство завжди бере активну участь у заходах, які проводить  центр зайнятості.  

За результатами проведеного прес-туру пройшло обговорення спільної роботи й надалі Ренійської районної філії та ВП ««Ренійська дистанція колії» регіональної філії «Одеська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця»  з метою укомплектування кадрами підприємства.