14.09.2020 | 14:43

В рамках Меморандуму про співпрацю та взаємодію між Державною службою зайнятості та Громадською радою при Державній службі зайнятості з питань праці, з метою інформування щодо недопущення використання праці без оформлення трудових відносин проведена  робота щодо легалізації трудових відносин між роботодавцем та найманим працівником. Провідний інспектор з питань оплати праці Головного управління Держпраці в Одеській області Руслан Перебийносюк спільно з директором Татарбунарської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Оленою Мошу здійснили інспекційне відвідування фермерських господарств та фізичних осіб – підприємців с. Приморське Татарбунарського району. Зокрема, поспілкувалися з представником АР ТОВ «Світлий путь», підприємцями М. Чебан, К. Плачиндою, Л. Чумаченко, В. Летінським.

Руслан Миколайович розповів про важливість забезпечення соціальної захищеності працівників та акцентував увагу на безумовне дотримання законодавчих вимог у сфері трудового законодавства та довів до відома роботодавців та працівників інформацію про ризики, які виникають внаслідок порушень норм Закону. Також надав відповіді на всі питання, які задавали представники підприємств.

Директор філії Олена Мошу розповіла про послуги служби зайнятості, зокрема, звернула увагу на порядок виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.

Спільна інспекція ще раз довела і працівникам, і роботодавцям наскільки важливо зараз дотримуватись норм легального працевлаштування у власних інтересах.