оп
13.06.2018 | 10:33

Усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя людини, визначає успішність самореалізації, соціалізації, кар’єрного і професійного зростання. Міський центр зайнятості м. Теплодар завжди напоготові порадити, допомогти школярам зробити вірні кроки на складному шляху до професії своєї мрії. Провідний фахівець міського центру зайнятості Кіосак А. провела профінформаційний захід "Подорож у світ професій" для дітей дитячого табору Теплодарського будинку творчості. Учасники профінформаційного заходу мали можливість розширити та систематизувати свої знання про зміст професій та спеціальностей за допомогою перегляду короткометражних відеороликів державної служби зайнятості.
В профінформаційному заході «Подорож у світ професій» взяли участь 30 дітей. Фахівець служби зайнятості ознайомили школярів з професіями, які мають попит на сучасному ринку праці, з формулою правильного вибору фаху та помилками, які можуть трапитись при виборі професійного майбутнього. Кожна професія висуває певні вимоги до людини. Одні – вимагають фізичної сили й спритності, інші – інтелектуальних здібностей і акуратності, ще інші – комунікабельності та стриманості.
Учні переглянули профорієнтаційні анімаційні відеоролики та презентацію «Професії майбутнього». Молодші школярі ще тільки пізнають світ професії і здебільшого мріють стати космонавтами та моделями.
Найцікавішим для малят у заході «Подорож у світ професій» стала можливість обговорення переглянутих відеороликів та можливість уявити себе у ролі фахівця. Школярі ознайомились з професією кравця, швачки, викладача, інженера-механіка, агронома, бухгалтера, кухаря, кондитера, маляра-штукатура, архітектора, програміста, робототехніка, ветеринара, біотехнолога, інженера та багатьма іншими.
Діти отримали нові враження та знання про професії, які на сьогодні мають попит на ринку праці. Вихователі висловили слова подяки за яскраві враження від заходу: "Сподіваємось, що учні зможуть наблизитись до реалій навчання та впевнитись у своєму професійному виборі".