15.09.2021 | 16:07

Вам потрібен грошовий кредит для розширення бізнесу, фінансування поточних проєктів, реалізації нових ідей? Бізнес-розстрочка від Ощадбанку  допоможе Вам у вирішенні ваших проблем.

Саме цьому питанню був присвячений круглий стіл, який відбувся 15 вересня 2021 року в Татарбунарській районній філії Одеського обласного центру зайнятості за участю керівника відділення ПАТ "Державний ощадний банк" ТВБВ № 10015/0379  в м. Татарбунари Нікуліної Людмили. На захід були запрошені фізичні особи – підприємці та керівники підприємств.

Керівник банку довела до відома  присутніх,  що  програма «Доступні кредити 5-7-9%»,  створена для  посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів. Також Людмила Нікуліна розповіла присутнім за якими напрямками надається фінансова держана підтримка, які вимоги до позичальника. Вона повідомила, що  завдяки кредиту можна  вирішити питання придбання або оновлення застарілих, неякісних основних засобів та забезпечити ефективний розвиток підприємства. Були надані відповіді на запитання щодо  можливості дострокового погашення заборгованості за кредитом, яким вимогам має відповідати клієнт для оформлення кредиту, скільки кредитів може бути в клієнта одночасно та інші питання.

Надалі були обговорені питання щодо легалізації заробітної плати та трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем, для фізичних осіб – підприємців був нагаданий порядок  надання консультацій особам з питань організації та провадження  підприємницької діяльності. Також присутнім було повідомлено, що на сайті Одеського ОЦЗ діє електронний кабінет роботодавця, яким можливо активно користуватися з власного гаджету в зручний час та зручному місці. В електронному кабінеті роботодавця доступні такі функції, як подання звітності «3-ПН», «4-ПН», «1 – ПА»,  можливо переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме та інші.

Особливе місце в засіданнях, які проводяться філією займають питання щодо навчання в Одеському ЦПТО.  Провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Мукієнко Наталією був нагаданий графік навчання на вересень місяць. Запрошені переглянули відео - ролик про професії  цього навчального центру.

В завершення зустрічі запрошені  подякували керівнику банку за роз’яснення щодо кредитної програми та виразили надію на подальшу співпрацю з Татарбунарською районною філією Одеського обласного центру зайнятості.