оп
05.06.2019 | 13:09

Реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху людям з інвалідністю можливо. І цьому приклад історія Надії Бежинару.

Інвалідність 2 групи, втрата роботи, необхідність реалізувати себе — все це спонукало Надію звернутись до Центру зайнятості Суворовського району м. Одеси, адже дівчина чітко розуміла, що їй потрібна допомога.

Надія має вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та кваліфікацію «Економіст з фінансової роботи». Тривалий час працювала менеджером з персоналу. Фахівці служби зайнятості співпрацюючи з дівчиною зрозуміли, що вона готова до змін. І вища освіта не гарантує їй можливість стати успішною та задоволеною своєю роботою. Оскільки перші спроби працевлаштуватись за освітою були невдалими, Надії запропонували розглянути можливість проходження навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Вирішальним для вибору дівчини стала можливість наочно ознайомитись з умовами навчання та поспілкуватись з майстрами під час організованої екскурсії, які проводяться для безробітних. І ось, вибір зроблено. "Я завжди хотіла навчитися професії у сфері краси. А робота манікюрника повністю відповідає як моїм фізичним можливостям, так і бажанню працювати з людьми. У кожного клієнта — своя історія", - розповідає Надія.

Через 3 місяці до центру зайнятості повернулась інша Надія. Зацікавлена, натхненна, з безліччю ідей та проектів. Тож, фахівцям вдалось з легкістю працевлаштувати Надію. Перше направлення  стало першим місцем роботи за набутою спеціальністю.

Тепер Надія професійно робить дівчат красивими й доглянутими, а свої клієнтам розповідає цікаву історію, як стати успішною та побудувати нову кар'єру.