01.12.2016 | 16:03

30 листопада в Одеському міському центрі зайнятості відбувся Аукціон претендентів з метою відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Військово-Морських Силах України.

«Розпочав роботу вербувальний центр Командування Військово-Морських Сил України, метою якого є впровадження комплексу заходів щодо відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом у Військово-Морських Силах України,- наголосила, відкриваючи захід, начальник вербувального центру Військово-Морських збройних сил України у м. Одесі Олена Бондаренко.- Відбір кандидатів здійснюється у суворій відповідності наступних вимог до претендентів: висока мотивація та прагнення до професійного розвитку, відсутність обмежень за станом здоров’я та фізична розвиненість, гідні професійні та морально-ділові якості, вік від 18 до 60 років (до 50 років для жінок), відсутність судимостей».

Серед вакантних посад Військово-Морських Сил України наступні: механік водій, водій-електрик, командир бойової машини, головний сержант, командир відділення, розвідник, телефоніст, начальник радіостанції, оператор-топогеодезист, гранатометник, стрілець, снайпер, сапер, моторист, сигнальник, рульовий, дозиметрист та ін.

До участі в Аукціоні запросили осіб, які мають бажання вступити на військову службу за контрактом до Військово-Морських Сил України та відповідають зазначеним вище вимогам. Під час заходу учасники Аукціону поспілкувалися із співробітниками вербувального центру Командування Військово-Морських Сил України щодо умов проходження служби, отримали докладні відповіді на запитання, надали роботодавцям свої резюме та презентували себе особисто в ході попередньої співбесіди з метою подальшого працевлаштування.

Служба зайнятості запрошує до ефективної співпраці. Ми за чесні і щирі партнерські відносини!