24.05.2023 | 14:11

40 медсестер Роздільнянського району за сприяння Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості отримали ваучери на підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології в медсестринстві» в Чортківському медичному фаховому коледжі. З 22 травня розпочалися навчання для першої групи медсестер, чисельністю 20 осіб.

Відтак вони мають можливість безкоштовно вдосконалити знання щодо медичних інформаційних систем, використання технологій для обробки і аналізу медичної інформації, про відповідні можливості Інтернету та Google-сервісів тощо.

Питання конкурентоспроможності на ринку праці завжди актуальне, адже успішність кожного з нас залежить від готовності до саморозвитку та самовдосконалення. Особливо важливим це питання є для тих, кому більше 45 років. Так, служба зайнятості пропонує громадянам, крім зареєстрованих безробітних, отримати ваучер на навчання, за яким є можливість опанувати нову професію або спеціальність, підвищити чи удосконалити наявні знання та вміння.

Оплата ваучерів здійснюється Фондом загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.