18.10.2021 | 15:31

Днями, фахівцями Білгород – Дністровського міськрайонного  центру зайнятості було проведено черговий виїзний захід до села Широке Маразліївської ОТГ. В ньому взяли участь староста села та сільськогосподарські підприємства - ТОВ «Прогрес - 2015», СФГ «Тэра», СФГ «Основа».

Під час зустрічі обговорили шляхи співпраці щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території громади, розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, використання он-лайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості.   

Староста Широківського старостинского округу Віктор Коваленко наголосив на вагомому значенні таких заходів, адже саме на них озвучуються ті проблеми та питання, які найбільше хвилюють населення та роботодавців, лише спільними зусиллями наша громада стане самодостатньою та комфортною для жителів.

Фахівець служби зайнятості Ольга Адам розповіла присутнім про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, завдяки яким можна пом'якшити наслідки безробіття, отримати додатковий заробіток під час перебування на обліку в службі зайнятості. та про можливості служби зайнятості в цьому напрямку.                    

Присутні зацікавилися пропозиціями та інформацією, наданою спеціалістами  центру зайнятості  та  подякували за конструктивну бесіду і розуміння.