08.04.2021 | 08:16

Співпраця служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами не обмежується лише наданням послуг мешканцям громад у приміщенні  Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. Зокрема, здійснюються виїзди безпосередньо на територію об’єднаних територіальних громад, які допомагають зробити послуги максимально доступними, наближеними до мешканців ОТГ та такими, що відповідають сучасному ритму і формам співпраці з роботодавцями та іншими клієнтами служби зайнятості.

6 квітня 2021 року директор Роздільнянської районної філії Одеського обласного центру зайнятості Олена Кукішева  відвідала новостворену Лиманську об’єднану територіальну громаду Роздільнянського району. Лиманська ОТГ об’єднує в себе чотири громади – Лиманська, Кучурганська, Степова та Щербанська, в які входять 6 населених пунктів загальною площею 252 кв.км. та чисельністю  населення  14408 осіб.

В актовій залі Лиманського ОТГ  відбулася робоча зустріч з головою Лиманської ОТГ Роздільнянського району - Віктором Баклановим, заступником голови з питань діяльності виконавчих органів - Андрієм Тегляєвим та  з місцевими жителями, які перебувають у пошуку роботи.

Під час зустрічі обговорювалися нові можливості та напрями роботи з клієнтами служби зайнятості. Була надана інформація про послуги, які надає державна служба зайнятості. Крім того, мова йшла й про організацію та проведення громадських робіт на території  Лиманської ОТГ, що можуть стати реальною підтримкою для шукачів роботи, а також допомогою селищній раді у наведенні ладу на її територіях. Учасники зустрічі отримали інформацію про вакансії в Лиманській ОТГ, а також інформацію про вакансії по Роздільнянському району та по місту Одеса, ознайомилися  з можливостями Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості  у підготовці висококваліфікованих кадрів необхідних на ринку праці.

На завершення зустрічі учасниками заходу було визначеного подальші шляхи співпраці служби зайнятості з Лиманською об’єднаною територіальною громадою Роздільнянського району та підготовлено проект договору про організацію та проведення громадських робіт на території Лиманської ОТГ Роздільнянського району.