23.02.2021 | 08:11

Які цілі ставлять перед собою сучасні жінки? Які пріоритети нового покоління: сім’я, навчання чи кар’єра? 

Після закінчення  у 2015 році Одеського інституту фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, на навчання до якого Майя приїхала з Кременчуга Полтавської області, дівчина встигла попрацювати заступником керівника навчального закладу з учбової програми та менеджером по роботі з клієнтами. Сучасна молода жінка: цілеспрямована та впевнена у собі.

Але, життя іноді вносить свої корективи. Коли,навесні минулого року, у зв’язку з пандемією,компанія змушена була вдатися до масового скорочення співробітників, Майя звернулась до Одеського міського центру зайнятості по допомогу  у пошуку роботи. Тільки-но отримала статус безробітного, а її вже запросили на співбесіду.Дівчинібуло важливо знайти нову роботу, тож, вона швидко зорієнтувалася, не злякалася,і змінила сферу діяльності. За кілька тижнів стажування стало зрозуміло – збіглися її здібності і можливості з вимогами до фахівців служби зайнятості.

«Майя, позитивна, доброзичлива, комунікабельна, проявляє не тільки гнучкість і креативність, а й творчий підхід.Вже дев’ять місяців вона працює в Одеському міському центрі зайнятості, без жодного нарікання - росте в кваліфікованого фахівця», - характеризує свого фахівця начальник відділу Ольга Грімка. І сама дівчина задоволена: «Я не шкодую про прийняте рішення і вдячна службі зайнятості за надану можливість, за досвід, за знання, якими фахівці діляться кожен день.І вдячна собі за те, що вірю в себе і в свої сили і за те, що живу і працюю там, де я завждихотіла бути – в Одесі!»

Ми живемо в часи, коли вміння швидко змінювати прийнятий курс є однією з умов успішного виживання на ринку праці. Ключовими навичками стають здатність постійно навчатися, приймати нестандартні рішення, емпатія. Питання лише в тому, наскільки самі жінки готові до нової для себе ролі і можливостей, що відкриваються.