16.09.2020 | 15:05

Роздільнянською районною філію Одеського обласного центру зайнятості проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення з питань працевлаштування українських працівників у будівельній галузі на ринку праці Ізраїль в рамках реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Наявна і актуальна інформація щодо механізму та умов тимчасового працевлаштування розміщена в інформаційних куточках. На семінарах і особистих консультацій спеціалісти роз’яснюють про основні вимоги до кандидатів на працевлаштування в Ізраїль, процедуру відбору зареєстровано та відібраного ізраїльською стороною кандидата, документи, які необхідні для  включення заявника до реєстру кандидатів, основні положення трудового контракту, про права працівників-мігрантів в будівельній галузі.

Так, останнім часом до філії звернулося 14 осіб, які мають бажання поїхати за кордон працювати. А троє жителів Роздільнянського району вже успішно працевлаштувалися до Ізраїлю.

Отже, робота є для усіх, хто бажає працювати. І фахівці Роздільнянської районної філії Одеського ОЦЗ допоможуть у цьому переконатися.