16.09.2020 | 13:34

З метою забезпечення профорієнтаційних послуг учнівській молоді , в рамках виконання Плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення, затвердженого розпорядженням КМУ від 04.07.2018 №469, Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки, затвердженої постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 07.09.2017 №415, протягом вересня фахівці Ананьївської районної філії Одеського обласного центру зайнятості проводять зустрічі з керівниками установ освіти.

Наразі така зустріч відбулася з начальником Відділу освіти Ананьївської райдержадміністрації Оксаною Іванівною Яремою та директором Ананьївського професійно-аграрного ліцею Галиною Андріївною Медюк.

 З керівниками даних установ домовлено про взаємодію в умовах коронавірусу щодо здійснення спільних профорієнтаційних заходів з використанням сучасних додатків та онлайн   платформ для спілкування. Зокрема запланована конференція Ананьївського професійно-аграрного ліцею з презентацією професій робітничого характеру для шкіл Ананьївського району з приєднанням у  ZOOM.

Запобігання безробіттю молоді  та допомога випускникам шкіл у  виборі професії залишається одним із напрямків профорієнтаційної роботи державної служби зайнятості.