26.03.2020 | 12:13

Загальнонаціональний карантин в нашій країні триває. Однак, не дивлячись на ускладнення умов, в яких доводиться працювати, фахівці Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості продовжують надавати послуги з питань сприяння у працевлаштуванні. Днями до набуття статусу Віктор Смирнов та зареєстровані безробітні Павло Журавель і Віктор Замурій були працевлаштовані в КП «Світло» операторами споруд для видалення осаду.

Доречи, КП «Світло» вже більше п’ятнадцяти років займається, насамперед, забором, очищенням та постачанням води для мешканців Кілії. Це підприємство, яке очолює Дмитро Калачов, а кадрову роботу веде Галина Мусієнко, є давнім партнером служби зайнятості, яка допомагає роботодавцю у задоволенні кадрових потреб. «Світло» періодично потребує водіїв автотранспортних засобів, операторів споруд для видалення осаду, піскоструминників,  контролерів водопровідного господарства, слюсарів-ремонтників.

У будь-яких умовах підприємство повинно стабільно працювати, бо багатотисячне місто не може залишитися без питної води.

А сьогодні, в умовах боротьби з коронавірусом, коммунальники беруть участь у проведенні карантинних заходів. Працівники підриємства здійснюють дезинфекцію місць загального користування та вулиць Кілії.