14.08.2019 | 11:25

На ринку праці багато робітничих професій. Однак, якщо здобута професія немає попиту, то служба зайнятості завжди допоможе отримати нову, актуальну.

Такою професією у Балтському районі є швачка на ПП «Балтська швейна фабрика» і здобути її можливо у Державному навчальному закладі «Одеський центр професійно – технічної освіти державної служби зайнятості». Саме цією нагодою і скористались Лариса Є. та Людмила К., які звернулися по допомогу в отриманні нової професії до Балтської районної філії Одеського ОЦЗ. «Чотири з половиною місяці промайнули як один день. Гарні умови проживання і навчання; кваліфіковані вчителі, надали змогу відчути себе знову студенткою», - розповідає Лариса.

Після навчання обидві жінки отримали направлення на ПП «Балтська швейна фабрика» і з радістю працюють за новою професією.

«Не бійтеся змінити своє життя на краще. Отримайте нову професію за допомогою служби зайнятості, навіть у 50 років», - порадила Людмила.

Балтська районна філія Одеського ОЦЗ тісно співпрацює з ПП «Балтська швейна фабрика».З початку року на підприємство за допомогою служби зайнятості укомплектовано 23 вакансії.

Для учнів міста, безробітних проводяться прес –тури, професіографічні екскурсії з метою популяризації робітничих професій.